Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

MPBP w Pszczynie dzięki uczestnictwu w programie Fundacji Orange „Orange dla bibliotek” otrzymała darowiznę pieniężną w wysokości 7.527,87 zł. Pieniądze będą przeznaczone na zapewnienie dostępu do łączy internetowych w Bibliotece Centralnej oraz we wszystkich 14 filiach bibliotecznych. Ponadto będą służyły edukacji oraz popularyzacji i zwiększeniu wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Biblioteki.

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z dostępu do Internetu we wszystkich placówkach MPBP.

MPBP w Pszczynie dzięki uczestnictwu w programie Fundacji Orange „Orange dla bibliotek” otrzymała darowiznę pieniężną w wysokości 4.396,49 zł. Pieniądze będą przeznaczone na zapewnienie dostępu do łączy internetowych w Bibliotece Centralnej oraz we wszystkich 14 filiach bibliotecznych. Ponadto będą służyły edukacji oraz popularyzacji i zwiększeniu wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Biblioteki.

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z dostępu do Internetu we wszystkich placówkach MPBP.

M-PBP w Pszczynie przystąpiła do programu „Biblioteki z Internetem TP”, którego celem jest wsparcie bibliotek publicznych poprzez podłączenie placówek bibliotecznych łączami internetowymi o zaawansowanych parametrach oraz do programu „Akademia Orange dla bibliotek” Fundacji Orange. Efektem udziału w programach jest pozyskanie środków na opłaty związane z dostawą Internetu do wszystkich pszczyńskich placówek. W roku 2010 M-PBP otrzyma łącznie 17.522 zł. W chwili obecnej wszyscy czytelnicy mają prawo do bezpłatnego korzystania z Internetu zarówno w Bibliotece Centralnej jak i we wszystkich pszczyńskich filiach bibliotecznych. Przed przystąpieniem do programów tylko Centrala i filie w Ćwiklicach i Piasku dawały taką możliwość. Dołączyło do tych placówek 12 filii bibliotecznych. Teresa Musik

MPBP w Pszczynie dzięki uczestnictwu w programie Fundacji Orange „Orange dla bibliotek” otrzymała darowiznę pieniężną w wysokości 30. 138, 92 zł. Pieniądze będą przeznaczone na zapewnienie dostępu do łączy internetowych w Bibliotece Centralnej oraz we wszystkich 14 filiach bibliotecznych. Ponadto będą służyły edukacji oraz popularyzacji i zwiększeniu wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Biblioteki.

Zapraszamy do bezpłatnego korzystania z dostępu do Internetu we wszystkich placówkach MPBP.


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.