A- A A+

 Ze względu na bardzo zły stan techniczny budynku, w którym znajduje się filia biblioteczna podjęto decyzję o zawieszeniu działalności na czas remontu budynku. O ponownym uruchomieniu placówki poinformujemy w osobnym komunikacie.

Czytelników Filii Wisła Wielka zapraszamy do korzystania ze zbiorów pozostałych naszych filii, w szczególności z filii sąsiadujących sołectw: Wisła Mała, ul. Pawia 42; Brzeźce, ul. Ofiar Faszyzmu 10; Łąka, Fitelberga 1 lub do Biblioteki Centralnej w Pszczynie, ul. Piastowska 1.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Uprzejmie informujemy, że Filia Wisła Wielka będzie nieczynna od 10 sierpnia 2020r. do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy.

5 marca 2020 odbyło się spotkanie pierwsze spotkanie w ramach cyklu „Akademia Mądrego Przedszkolaka” z najstarszą grupą dzieci z Przedszkola Publicznego w Wiśle Wielkiej. Starszaki z uwagą wysłuchały fragmentów bajki „Gruffalo” Julii Donaldson, zilustrowanej przez Alexa Schefflera, a następnie przebrały się za Gryfołaka i świetnie się bawiły, strojąc wyjątkowo groźne miny. Szczegółowa relacja ze spotkania znajduje się na stronie Przedszkola w Wiśle Wielkiej:

http://przedszkolaki-pp15.blogspot.com/2020/03/spotkanie-z-bibliotekarka-gr-zabki.html

 Autorski cykl „Akademia Mądrego Przedszkolaka” realizowany jest przy współpracy Filii w Wiśle Wielkiej z Przedszkolem Publicznym w Wiśle Wielkiej i ma na celu zainteresowanie dzieci w wieku 3-5 beletrystyką dziecięcą poprzez zabawę i głośne czytanie.

W dniach 24-26.06 Filia w Wiśle Wielkiej będzie nieczynna.

W dniu 02.07 (wtorek) zapraszam od godziny 11.00.

Uprzejmie informujemy, że Filia Wisła Wielka w dniach 6.03.2020 r. oraz 11.03.2020 r. będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.