Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Na pierwszych marcowych zajęciach plastycznych powstały przebiśniegi – wykonane z wacików kosmetycznych i kolorowej pianki plastycznej.

Kolejne lutowe zajęcia plastyczne za nami, na których wykonaliśmy mięciutkie pingwiny.

 

Ferie to czas odpoczynku i dobrej zabawy, dlatego tez bibliotekę odwiedzili najmłodsi mieszkańcy Domu dla Bezdomnej Matki z Dzieckiem w Wiśle Małej wraz ze swoimi opiekunami.

Na początku dzieci dowiedziały się co to właściwie jest biblioteka i co tu fajnego można robić. Zobaczyły jak dużo kolorowych i ciekawych książek się tu znajduje, i że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tradycyjnych książek dzieci miały okazję zobaczyć książkę w postaci teatrzyku kamishibai i dzięki niemu poznać niezwykłe przygody Walentynki, dziewczynki o ogromnym sercu, która wszystkich chciała zabrać na swój rower, nie wyłączając ryby i niedźwiedzia. Po opowiadaniu był czas na zabawę teatrzykiem i pacynkami. Ale to nie koniec niespodzianek... były kolorowanki, zabawa stemplami i klockami.

 

 

7 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu dlatego tez na pierwszych lutowych zajęciach wykonaliśmy kolorowe komputery. Rozmawialiśmy o tym co można robić za pomocą internetu i jakie mogą być niebezpieczeństwa podczas serfowania po sieci.

Jak można było się spodziewać przed samymi świętami, trzeba zrobić coś świątecznego, dlatego też wykonaliśmy choinki. 
Tym razem prace nie zostały w bibliotece, ale zostały zabrane przez ich twórców. Może i pod nimi znajdzie się jakiś prezent w wigilijny wieczór ;)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.