Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dnia 21.10. oraz 25.10.2011 kolejny raz gośćmi Biblioteki były dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Studzienicach. Dla dzieci z grupy maluchów była to pierwsza przygoda z Biblioteką. Po raz pierwszy mogły zobaczyć tyle zgromadzonych książek, które można wypożyczyć do domu. Dowiedziały się co należy robić aby książki były jak najdłużej ładne, niezniszczone.

Dzieci z grup średniaków i starszaków były już w Bibliotece. Wiele zapamiętały z poprzednich wizyt, a kilkoro dzieci zostało stałymi czytelnikami.

Z okazji Tygodnia Bibliotek odbyły się trzy spotkania w przedszkolu w Studzienicach. Podczas spotkań dzieciom zostały przeczytane bajki -  „ o Smoku Wawelskim”, wierszyki „Stefek Burczymucha”, „Słoń Trąbalski”, oraz w grupie starszaków zadawane były zgadywanki z książki ”Kuchenny Alfabet”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały bajeczki oraz rozwiązywały zagadki.

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Heleną Pasławskąi promocję  książki „Opowiadania". Spotkanie odbędzie się18.03.2011r. godz. 17.00 w PszczynieKlub "13"przy ulicy Bednarskiej 13. Więcej informacji w M-PBP Pszczyna Filia Studzienice lub pod numerem tel.: ( 32 447 21 28). Wstęp wolny.

Organizatorzy: M-PBP Pszczyna Filia Studzienice, Pszczyńskie Centrum Kultury

 

18.03.2011 r. odbyło się w Pszczyńskim Centrum Kultury klubie "13" spotkanie z Panią Heleną Pasławską. Pani Helena, mieszkanka Studzienic, wieloletnia czytelniczka Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej Filii Studzienice promowała swoją pierwszą książkę " Opowiadania". Pani Helena od dzieciństwa kocha książki a jej marzeniem było pisanie, które teraz może realizować. W czasie spotkania został przeczytany fragment jednego z opowiadań. Kolejną książką, która będzie wydana już wkrótce. Jej tytuł "Zerkając na wschód”. Pani Helena pracuje nad trzecią książką powieścią, której akcja będzie toczyć się na Śląsku.

  

 

  Dnia 5.12.2010r. Po raz kolejny odbyło się spotkanie z Mikołajem w Remizie Strażackiej w Studzienicach. Spotkanie zorganizowała kierownik biblioteki M-PBP Filia Studzienice. 
Przygotowany był program artystyczny, w którym brały udział dzieci szkolne i przedszkolne ze Studzienic.  Wszystkie dzieci wspólnie bawiły się przy muzyce. Zabawę osłodzono słodyczami ufundowanymi przez sponsorów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.