Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Informujemy, że w dniu 25 maja 2020 r. (poniedziałek) Filia Piasek będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Witejcie Ludkowie, 
Mom dlo Wos zabawa. Chciałabych sprawdzić Waszo wiedza z literatury, ślonski godki a jeszcze bardzij z kombinowanio. Poniżyj znojdziecie 30 tytułów z literatury polskij i zagranicznej: obyczajowe, kryminały a czasym i jaki lektury z liceum sie trafiom.
Czy zgodniecie o kery tytuł ksionżki mi chodziło? Podpowiedzi są napisane po naszymu. Fto zgodnie nojwiyncyj? ;)

Do zabawy można dołączyć do na profilu biblioteki na Facebooku – Biblioteka Piasek lub napisać maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Styknie som tytuł.

 

 


Trzimcie sie zdrowo!
Wasza bibliotekarka 
Ewa

 

P.S.
Bydzie też wersja dlo bajtli ;D

Witejcie Skrzaty, 
Jak już wspomniałach dzisiej mom dlo zabawa dlo myjszych czytelników. 
Chciałabych sprawdzić Waszo wiedza z literatury, ślonski godki a jeszcze bardzij z kombinowanio. W poście poniżyj znojdziecie 20 tytułów z literatury dziecięcej polskij i zagranicznej a czasym i jaki lektury sie trafiom.
Czy zgodniecie o kery tytuł ksionżki mi chodziło? Podpowiedzi są napisane po naszymu. Kto zgodnie nojwiyncyj? 

Do zabawy można dołączyć do na profilu biblioteki na Facebooku – Biblioteka Piasek lub napisać maila:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Styknie som tytuł.


Chowcie sie!
Wasza bibliotekarka 
Ewa

Na początku marca, Filię w Piasku odwiedziła pisarka – Lidia Czyż, autorka powieści obyczajowych, inspirowanych prawdziwymi historiami. O jej popularności w naszej filii świadczy fakt, iż w zeszłym roku tylko „Narodziny perły” wypożyczono ponad 40 razy.

   W spotkaniu udział wzięło 20 osób. Można było wysłuchać niezwykłych historii i dalszych losów pierwowzorów bohaterów poszczególnych powieści, dowiedzieć się o zainteresowaniach czytelniczych i nie tylko naszego gościa, obejrzeć wystawkę książek Lidii Czyż a także zadbać o swoje podniebienie.

   Rada sołecka zapewniła dodatkowe miejsca siedzące (nieodpłatnie udostępniła ławki), a mieszkanki Piasku oraz MPBP w Pszczynie przygotowały słodki poczęstunek dla wszystkich gości.

Dziękuję za liczny udział i zachęcam do lektury!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.