Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniu 19.04.2019 r.

Jak kwiecień to święto książki. Dlatego Filia nr 6 zaprosiła do biblioteki dzieci z przedszkola „Radocha”. Małym gościom przedstawiono krótką prezentację multimedialną na temat baśni i najbardziej znanego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena, wysłuchały czytania baśni „Nowe szaty cesarza” i  „Księżniczka na ziarnku grochu”. Zdały też celująco egzamin składający się z dwóch części: pytań dotyczących znajomości baśni i dopasowanie elementów rozsypanki tytuł – postać.

 

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniach 14.03 (czwartek) do  01.04 (poniedziałek).

Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniach 03.04 - 05.04.2019 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

W czasie trwania ferii zimowych filie biblioteczne nr 3 i nr 6 przygotowały dla najmłodszych czytelników warsztaty plastyczne. Dzieci tworzyły z masy solnej figurki, zwierzęta, które po wyschnięciu były pięknie ozdabiane farbami. Z koralików pyssla powstały kolorowe podstawki. Z okazji walentynek dzieci wykonały ozdobne kartki. Dzieci malowały również farbami na szkle, namalowane obrazy zabrały na pamiątkę do domu. Nie zabrakło również gier planszowych oraz ćwiczeń i wygibasów na macie twister. Były również zabawy z chustą klanza.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.