Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie nieczynna w dniu 20.05.2019 r.
Za utrudniani przepraszamy.

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek Filę nr 6 odwiedziły dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Radocha” i uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 5. Mali goście zapoznali się z pracą bibliotekarza, obejrzeli różnego rodzaju książki: małe, wielkie, grube, cienkie, z dziurą i inne. Wysłuchały opowieści „Szukając Marudka” i „Rower Walentynki” w formie teatrzyku Kamishibai oraz przygód Kici Koci w bibliotece. Sprawdziły swoją wiedzę o warzywach i owocach na podstawie książki „Kuchenny alfabet”.

 

 

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 6 w Pszczynie będzie  nieczynna w dniu  02.05.2019 r.

Filie biblioteczne nr 3 i 6 w dniu 30.04. zorganizowały dla dzieci popołudnie z grami planszowymi. Do wyboru było wiele gier planszowych. Bibliotekarki wspólnie z dziećmi grały w rummikub.

Dnia 16 kwietnia w Filii bibliotecznej nr 6 odbyły się warsztaty plastyczne o tematyce świątecznej. Dzieci ozdabiały jajka farbami plakatowymi i tworzyły inne dekoracje świąteczne.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.