Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

DZISIAJ ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI z tej okazji w Filii nr 5 odbyło się spotkanie z przedszkolakami. Dzieci usłyszały opowiadanie Ian Whybrow pt. "Przywitaj się z wiejskimi zwierzątkami" , kolorowały zwierzątka, rozwiązywały zagadki a nagrodą dla każdego był czerwony nos klauna, który wszystkie dzieci (i nie tylko dzieci ) z dumą nosiły. Na zakończenie był słodki poczęstunek dla maluchów z okazji ich święta.

 

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 w Pszczynie były gośćmi Biblioteki, wspólnie wysłuchaliśmy opowiadania Walta Disneya pt. "Moja ulubiona pora roku". Książka stanowiła wstęp do rozmowy o porach roku i związanych z nimi zabawami i zwyczajami. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolorowaniem obrazka przedstawiającego cztery pory roku.

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 usłyszały opowiadanie Małgorzaty Strzałkowskiej pt. " Wiosna". Dzieci uważnie słuchały a następnie rozwiązywały zagadki związane z wiosną. Na koniec każdy z przedszkolaków wyklejał pierwszy wiosenny kwiat - przebiśnieg. Bardzo miło i wesoło spędziliśmy czas, a piękne prace ozdobią przedszkolną salę.

 

W dniu dzisiejszym dzieci z PP nr 7 poznały kolejne przygody Franklina w opowiadaniu pt. "Franklin czyta kolegom". Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania po czym zgadywały tytuły bohaterów bajek i baśni.

Na koniec przedszkolaki kolorowały swojego przyjaciela Franklina. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem wiosennych piosenek.

 

W dniu dzisiejszym w Bibliotece dzieci z Grupy I PP nr 7 spotkały się ze słoniem Elmerem. Sympatyczny i zabawny Elmer od razu zyskał sympatię przedszkolaków, które z uwagą słuchały opowiadania o jego przygodach. Dzieci pięknie pokolorowały swojego nowego przyjaciela a w nagrodę każdy otrzymał zakładkę do książki. Zakładki jak wszyscy wiedzą są do książek, dlatego mali czytelnicy chętnie wypożyczyli książki aby móc wykorzystać nowe zakładki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.