Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
29 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Pszczynie odbył się konkurs czytelniczy, w którym wzięło udział 14 uczniów z klas I - VII. Dzieci młodsze z klas I - IV miały do rozwiązania test ze znajomości treści książki Waldemara Cichonia "Cukierku, ty łobuzie" natomiast starsi uczniowie, z klas V - VII rozwiązywali test w oparciu o treść książki Rafała Kosika 'Feliks, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".
Konkurs ten był I etapem IV Ogólnopolskiego Konkursu "Wielka Liga Czytelników".
 

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 1 w Pszczynie w dniu 1 lutego 2019 będzie czynna do godziny 17:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że Filia nr 1 w Pszczynie będzie nieczynna w dniach 24.12 (Wigilia) oraz 31.12 (Sylwester).

Za utrudnienia przepraszamy.

25 listopada obchodzony był Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji odbyło się spotkanie z grupą starszaków z Przedszkola nr 8 w Pszczynie. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel dzieci, można go przytulić, można mu opowiedzieć wszystkie sekrety i lęki, można też słuchać o nim bajek i opowiadań. Dzieci dowiedziały się, że pluszowe misie można też spotkać w bibliotece, gdyż są bohaterami wielu książek dla dzieci. Przedszkolaki mogły zobaczyć kilka z tych książek - o Kubusiu Puchatku, Misiu Paddingtonie, Misiu Uszatku i Troskliwych Misiach. Dzieci wysłuchały również bajki o jednej z przygód Kubusia Puchatka. Starszaki słuchały opowiadania z dużym zainteresowaniem i zrozumieniem o czym świadczyły bezbłędne odpowiedzi na pytania związane z treścią czytanej bajki.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały  małe co nieco.

Uprzejmie informujemy, że w związku z inwentaryzacją księgozbioru, Filia Nr 1 w Pszczynie będzie nieczynna w dniach 13-16.11.2018 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.