Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że Filia Czarków będzie nieczynna w następujące dni: 4 i 11 lutego oraz 27 lutego 2019 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Uprzejmie informujemy, że 23 stycznia 2019r. Filia Czarków będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

25 listopada obchodzone jest święto najlepszego przyjaciela dzieci - Pluszowego Misia. Z tej okazji odbyło się spotkanie z grupą maluchów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarkowie.

Dzieci dowiedziały się co to jest biblioteka i co to znaczy wypożyczać książki. Dowiedziały się również, że w bibliotece też można spotkać pluszowe misie, gdyż są one bohaterami wielu książek dla dzieci. Przedszkolaki oglądały książki o misiach, które pani bibliotekarka przyniosła z biblioteki do przedszkola: o Misiu Uszatku, Misiu Paddingtonie, o Troskliwych Misiach, o Kubusiu Puchatku oraz wysłuchały bajki o zimowych przygodach Misia Kubusia. "Motylki" słuchały bajki z dużym zainteresowaniem o czym świadczyły bezbłędne odpowiedzi na pytania związane z treścią czytanego opowiadania. Dzieci wykazały się też bardzo dobrą znajomością innych bajek o misiach bezbłędnie rozwiązując zagadki literackie.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały "małe co nieco".

Uprzejmie informujemy, że Filia Czarków Będzie nieczynna w dniach:

24.12.2018r. (Wigilia) oraz 3.01.2019r.

Za utrudnienia przepraszamy.

21 listopada bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy II z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarkowie. Dzieci przypomniały jak należy zachowywać się w bibliotece i dowiedziały się jaka jest różnica między biblioteką publiczną a biblioteką szkolną. Uczniowie poznali też regulamin naszej biblioteki i zapoznali się z układem książek na półkach. Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia wysłuchali fragmentu książki o niedźwiadku Wojtku oraz poznali jedną z przygód detektywa Pozytywki. 

Uczniowie, którzy byli już czytelnikami naszej biblioteki wypożyczyli sobie książki a pozostali dowiedzieli się co trzeba zrobić, żeby zapisać się do biblioteki.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.