Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że w dniach: 25.09. oraz 30.09 - 10.10.2019 r. Filia w Czarkowie będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.
 
 

UWAGA!!!

Informujemy, że w dniu 22 sierpnia 2019 Filia Biblioteki w Czarkowie będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

W czasie tegorocznych wakacji Filia biblioteczna w Czarkowie zorganizowała 4 spotkania dla dzieci z klas II - VI. W czasie zajęć uczestnicy poznali historię powstania Smerfów oraz historię teatrzyku Kamishibai. Wysłuchali opowiadań o niebieskich stworkach i o psie Marudku. Stworzyli również własne opowiadanie do ilustracji o przygodach Pippi, przedstawione w papierowym teatrzyku. Dzieci wysłuchały również pouczającej historii o księżniczce Amelce i jej fałszywym przyjacielu poznanym w Sieci.
Uczestnicy zajęć spędzili również czas na wspólnych zabawach, grach i rozwiązywaniu zagadek literackich.
Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak warsztaty plastyczne, w czasie których dzieci malowały, rysowały, wycinały, wydzierały, kleiły i zwijały tworząc tęczowe obrazki związane z latem i kolorowe naszyjniki z quillingu.

Uprzejmie informujemy, że w związku z inwentaryzacją księgozbioru, Filia w Czarkowie będzie nieczynna w dniach: 8 - 9.07.2019 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.