Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Dzisiejszy poranek był pełen niespodzianek. Gośćmi Biblioteki była grupa "Dzwoneczki" z naszego przedszkola, która zapoczątkowała cykl spotkań w Bibliotece w nowym roku szkolnym. Nowy kolega, nowa koleżanka, krótka pogadanka no i oczywiście głośna czytanka to wszystko działo się w Bibliotece wtorkowego ranka. Do zobaczenia Dzwoneczki.

 

Informujemy, że Filia Ćwiklice będzie nieczynna w dniach:

13 - 14 września 2018r.

Za utrudnienia przepraszamy.

Z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Bibliotekę odwiedziła dziś grupa "NIEZAPOMINAJKI". Dla niektórych dzieci było to pierwsze spotkanie z Biblioteką Publiczną, dlatego też zapoznały się z regulaminem korzystania, rodzajem księgozbioru oraz wachlarzem zajęć, jaki Biblioteka oferuje. Krótka pogadanka o nowinkach bibliotecznych oraz o poszanowaniu książek, następnie głośne czytanie baśni o Królewnie Śnieżce i oczywiście chwila relaksu to wszystko złożyło się na cudowne spotkanie.

To był dla nas cenny czas dziękujemy wszyscy wraz  Tym miłym akcentem dzisiejszego spotkania grupa "Dzwoneczki" podziękowała za cykliczne spotkania z książką w Bibliotece oraz spotkania z wróżką w przedszkolu. Opowiadanie o rezolutnej kotce Koci i jej przyjaciołach pozwoliło dzieciom odkrywać świat i uczyć się poruszać w codziennym życiu. Potem był już tylko czas na zabawę, przeglądanie książeczek i chwilę relaksu w Bibliotece. Dziękuję wszystkim za tak ciepłe i miłe spotkania i do zobaczenia we wrześniu.

 

Niezapominajki, Maczki i Dzwoneczki wszyscy słuchali dziś pięknej bajeczki - "Jak niegrzeczne koty wpadają w kłopoty". Tato - kot Mruczysław i mama - Mruczusia, są dumni z synusia - Kiciusia Miauczusia. Tato kocha mamę, mama kocha synka, wszyscy mówią o nich: - Szczęśliwa rodzinka!

Dzisiejszy poranek nie zapowiadał się zbyt pogodnie, a padający deszcz zdecydowanie nie sprzyjał pieszym wycieczkom, dlatego "Wróżka Ania" w ramach zakończenia Tygodnia Bibliotek odwiedziła 3 najmłodsze grupy dzieci w naszym przedszkolu. Choć nie było dziś na niebie słońca, radości dzieci nie było końca.

A co to za bajka? - Nie wiem, spytać muszę. Coś o jakiś butach ... Może to Kopciuszek? - Mruczała mamusia doszywając pióra: - Synku, czasem kot jest ważniejszy od króla!

W spotkaniach uczestniczyło 65 dzieci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.