Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Pszczyna oraz czytelników Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie (Centrali wraz z filiami) do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym czytelnictwa w naszej gminie. Głosować mogą dzieci, młodzież i dorośli.
Wypełnienie ankiety zajmuje kilka minut i jest anonimowe. Ankieta jest aktywna do 28 lutego 2018.
Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za poświęcony czas!

Badanie dostępne jest tutaj:  LINK

 

 

 

Zachęcamy do udziału, słowami wprowadzającym do badania, skierowanymi do adresatów przez Panią Dyrektor, Teresę Musik:

 

Szanowni Państwo,
coraz więcej mamy różnorakich obowiązków, pasji, aktywności, a co za tym idzie, coraz mniej wolnego czasu. Brakuje nam go również na czytanie…, a przynajmniej jest to najczęstsza odpowiedź, gdy padnie pytanie: „Dlaczego nie czytasz?”. Ale czy na pewno jest to jedyna lub najważniejsza przyczyna tego, że rzadziej sięgamy po książkę, czasopismo i rzadziej odwiedzamy biblioteki?

Bardzo chcemy poznać Państwa opinię na temat funkcjonowania Biblioteki (Biblioteki Centralnej  i 14 filii) w Gminie Pszczyna: jej organizacji, jakości i wielkości zbiorów, obsługi, oferty promującej czytelnictwo, kulturę i naukę.

Wypełniając poniższą ankietę, dostarczycie nam Państwo informacji, w jakim kierunku powinny pójść nasze działania, aby podnieść standard świadczonych usług. Dowiemy się, co musimy zrobić, aby Ci, którzy nas odwiedzają, robili to częściej i chętniej oraz jak pozyskać nowych czytelników.

 

 

INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW!

 

W związku z inwentaryzacją księgozbioru  w dniach 5.02 – 17.02.2018 r.
BIBLIOTEKA CENTRALNA
(Pszczyna, ul. Piastowska 1)
BĘDZIE NIECZYNNA
.


Można będzie tylko zwracać książki
do Biblioteki w godzinach 8.00 – 15.00.
Przepraszamy za utrudnienia.

Informujemy, że Biblioteka Centralna oraz Czytelnia (Pszczyna, ul. Piastowska 1) w dniu 23 grudnia 2017 r. (sobota) będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Pszczynie chce urozmaicić dzieciom i rodzicom czas oczekiwania na wizytę u specjalisty. Z tej okazji 14 grudnia Biblioteka przekazała nieodpłatnie trzem ośrodkom zdrowia: SANUS, MEDICA oraz praktyce Lekarskiej dr Grażyny Skulskiej pakiety książek dla dzieci i młodzieży.
Podarowane książeczki – 60 egzemplarzy, to dary od czytelników. Mamy nadzieję, że sprawdzi się hasło, które patronowało pracownikom Biblioteki w czasie zbiórki książek „Umil dziecku czas czekania, zabierz książkę do czytania” i rodzice wraz z podopiecznymi będą aktywnie korzystać z otrzymanych tytułów w pszczyńskich przychodniach.
Zapraszamy czytelników i pacjentów do przyłączenia się do akcji, by w miarę możliwości, uzupełniać wedle uznania proponowany zbiór.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.