Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Biuro Programu „Niepodległa” oraz Komendant Główny Policji zapraszają do udziału w konkursie literackim na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne z mocno rozbudowanym motywem policyjnym.

 

Zgłoszenia przyjmuje się w trzech kategoriach:

- kryminał sto lat temu,

- kryminał dzisiaj,

- kryminał za sto lat.

 

Konkurs kierowany jest do osób, które ukończyły 16 rok życia.

 

Prace należy nadesłać do 15 czerwca 2019 roku na adres konkurs@ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

 

Więcej informacji w bibliotece lub na stronie https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/konkurs-na-opowiadanie-stulecie-polskiego-kryminalu/

W środę 23 stycznia w naszej Czytelni gościliśmy młodzież zainteresowaną retoryką, czyli sztuką perswazji i pięknego mówienia. Tym razem zmierzyli się z tematem wykorzystywania metod retorycznych przez strony internetowe. Przeanalizowaliśmy artykuły pochodzące z różnych popularnych portali, które informowały o nominacjach „Zimnej wojny” do Oscarów. Młodzież zapoznawała się z różnymi technikami, które służą przekonywaniu czytelników, a później sami wykorzystali tę wiedzę w tworzeniu artykułu perswazyjnego i informacyjnego na temat dla nich aktualny.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty lekcji bibliotecznych!

Uprzejmie informujemy, że wszystkie filie w dniu 12.03.2019r. (wtorek) będą nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.