Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 2019

Narodowe Czytanie 7.09.2019r.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W tegoroczne ferie zimowe M-PBP postanowiła zachęcić dzieci do czytania wierszy Jana Brzechwy.
Każdego dnia dzieci mogły bawić się w rozwiązywanie krzyżówek i rebusów, które dotyczyły przeczytanych przez bibliotekarki wierszy J. Brzechwy. Finałem tych zajęć było wykonanie pracy plastycznej z ulubionego wiersza.


Dnia 16 lutego w Filii nr 6 M-PBP w Pszczynie odbył się bal przebierańców dla najmłodszych czytelników Filii nr 6 i nr 3.  Dzieci zjawiły się na balu przebrane za różne postaci z bajek i uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach literacko-zręcznościowych. Na koniec przygotowano loterię. Każdy los był wygrany i i dzieci otrzymały słodkie upominki.

W czasie ferii zimowych w Filii M-PBP Ćwiklice odbyły się zajęcia plastyczne pt:
"Bałwany i bałwanki". Najmłodsze dzieci chętnie brały udział w zajęciach malując bałwanki, starsze korzystały z gier planszowych oraz z Internetu miło spędzając czas w bibliotece. Powodzeniem cieszyły się również kolorowe czasopisma, które przynoszą do biblioteki nasi czytelnicy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.