Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

23 sierpnia 2019r.: Dr hab. Marian Małecki: "I Powstanie Śląskie - punkt widzenia"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. Miś jest przyjacielem dzieci. Taki Miś, po to misiem jest, żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz. Z okazji zbliżającego się Święta Pluszowego Misia, w naszej bibliotece została zorganizowała uroczystość Urodziny Pluszowego Misia. Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach, Niepublicznego Przedszkola „Pociecha” z Pszczyny, grupy przedszkolne SP nr 1 z Pszczyny brały udział w tym wyjątkowych urodzinach. Każde dziecko przyniosło swojego misia-pluszaka. Pani prowadząca postanowiła przybliżyć dzieciom wszystko co wiąże się z misiem.

 Na początek przedstawiona została historia pluszowego misia w postaci prezentacji multimedialnej, dzieci poznały Misia Colargola, Misia Jogi i wiele innych misiów i misiaczków , które znają z bajek. Wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę pt. "Jadą, jadą misie”.

Dzieci miały okazję indywidualnie przestawić swojego pluszaka, pochwalić się nim swoim kolegom i koleżankom. „Taniec wesołych misiów” – zabawa muzyczno–ruchowa z wykorzystaniem chusty animacyjnej przy piosence „Pokochaj pluszowego misia” i spacer z misiem na grzbiecie wywołał u dzieci szeroki uśmiech. Najwięcej frajdy przedszkolaki miały przy rysowaniu misia z zawiązanymi oczami. Na koniec od prowadzącej zajęcia dzieci otrzymały sylwetki wybranych misiów i kolorowanki. Pamiątkowe zdjęcie zakończyło z uśmiechem Urodziny Pluszowego Misia.

 

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.