Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W czasie ferii dzieci uczestniczyły z zajęciach, które odbywały się w bibliotece. Podczas spotkań wykonywały walentynkowe serca i ozdoby z papieru. W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, przypadający w lutym, zobaczyły film z serii „ Sieciaki” oraz rozwiązywały zadania związane z bezpieczeństwem w internecie.

 

8.02.2019 Klasy pierwsze odwiedziły bibliotekę. Zostały im przybliżone pojęcia „Baśń” i „ Bajka”, dzieci poznały różnice miedzy tymi pojęciami. Wykazały się bardzo dobrą znajomością baśni, bajek i wierszy. Wykonywały zadania Bajkowa mieszanka, Sezon na kaczki i baśniowe zagadki.  Zapoznały się z literaturą piękną dla dzieci.

 

Uprzejmie informujemy, że Filia Studzienice będzie nieczynna w dniach 30.01 - 05.02.2019r.

Za utrudnienia przepraszamy.

W ramach Dnia Bezpiecznego internetu, który przypadał 5.02.2019  uczniowie klasy drugiej dowiedzieli się jakie zagrożenia może nieść internet gdy nieprawidłowo się z niego korzysta. Zobaczyli film z serii Sieciaki, w którym w  prosty sposób został  przedstawiony problem. Utrwalając zasady bezpiecznego poruszania się w świecie wirtualnym dzieci otrzymały różne zadania dotyczące sieci. Na zakończenie spotkania zapoznały się z księgozbiorem dziecięcym.

6.12.2018 dzieci klasy drugiej odwiedziły Bibliotekę. Na zajęciach zapoznały się z  twórczością jednej z najbardziej znanych polskich artystek dwudziestolecia międzywojennego, Zofii Stryjeńskiej, malarki, ilustratorki, projektantki. Lubiła bardzo intensywne kolory, które są znakiem rozpoznawczym jej malarstwa. Drugoklasiści samodzielnie przeczytali książkę „O Zofii co zbiera kolory”, szukali kolorów w wykreślance, tworzyły tęczę. Na koniec zapoznały się z księgozbiorem dziecięcym.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.