Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+
 W środę 26 lutego Filię Nr 1 MPBP  odwiedziły przedszkolaki z grupy starszaków z Przedszkola nr 8 w Pszczynie. Dzieci przypomniały po co jest biblioteka, jakie książki można tu znaleźć, jak należy zachowywać się w bibliotece i co trzeba zrobić aby zapisać się do biblioteki. Przedszkolaki wypożyczyły również książki, które pani przedszkolanka przeczyta im w przedszkolu.
Na zakończenie dzieci zaprosiły panią bibliotekarkę na kolejne spotkanie w przedszkolu.
 
Podczas odwiedzin w Filii Nr 1 burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol przekazał również podziękowania pani Agnieszce Klimek  za długoletnią pracę na rzecz Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie.
Pani Agnieszka po blisko 40-tu latach pracy w służbie książce i czytelnikom Osiedla Powstańców Śląskich przeszła w roku 2014 - Jubileuszowym Roku Czytelnika na zasłużoną emeryturę. Pan Burmistrz wyraził uznanie dla wielkiego zaangażowania a także osobistego poświęcenia jakie wielokrotnie towarzyszyło pracy pani Agnieszki.

 We wtorek 25 lutego w Filii Nr 1 MPBP odbyło się spotkanie burmistrza Pszczyny Dariusza  Skrobola z organizatorami Kółka Czytelniczego działającego przy naszej Filii od listopada 2012 r.
 Jan Franek i Wiktoria Nowak - uczniowie klasy V SP nr 2 oraz panie bibliotekarki Filii Nr 1 otrzymali książki z dedykacją Pana Burmistrza oraz listy z podziękowaniami za wielką pasję i zaangażowanie w propagowaniu czytelnictwa wśród najmłodszych.
 
Pan Burmistrz życzył również Jasiowi i Wiktorii wytrwałości w dalszej działalności oraz powodzenia w realizacji śmiałych planów.
 
 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.