Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W tym miesiącu na naszych cyklicznych spotkaniach, królowały szmatki, sukienki, klamerki i filcowe fryzury. Zainspirowały nas wierszyki i opowiadania z dziecięcego pisemka "Świerszczyk". Powstały rysunki małych projektantów mody. Przed świętami zawitały do nas papierowe, ozdobne jajka. Znalazło się też kilka chwil na lekcję matematyki prosto z pisanki. Następne zajęcia dla rodzin z dziećmi 2 i 30 maja. Zapraszamy!

Na najbliższe zajęcia czytelniczo-zabawowe zapraszamy 2 i 30 maja oraz 13 czerwca. 16.05 i 27.06 spotkania nie odbędą się. Zachęcamy dzieci w wraz z opiekunami do wspólnej zabawy.

W lutym na Książkowych Igraszkach zaprosiliśmy do biblioteki Czarodziejki Most. Przybył do nas wraz z książką Danuty Geller oraz kolorową chustą. Wspólnie przebiegaliśmy pod tą magiczną konstrukcją Nie zabrakło rysowania z esów-floresów i uśmiechnięte układanki. Na następne Igraszki zapraszamy 7 i 21 marca o 16:30.

W pierwszym wiosennym miesiącu tego roku, spotkaliśmy się dwa razy na co dwutygodniowych zajęciach czytelniczo-zabawowych. Początkiem miesiąca królowało zabawa. Dzieci poznawały a rodzice przypominali sobie stare, śląskie graczki. Maluchy przy pomocy rodziców wykonały swoje własne zabawki zręcznościowe. Były zabawy pobudzające zmysł dotyku i historia o królewnie, która któregoś dnia ot tak pojawiła się na placu zabaw. W pierwszy dzień wiosny stroiliśmy pączkujące gałązki i bawiliśmy się wiosennymi wierszykami. Na koniec, dzięki kolorowej chuście, każdy maluch mógł się poczuć jak rozkwitający pączek. W ten sposób upłynął już rok od pierwszych zajęć Książkowe Igraszki. Dziękujemy wszystkim rodzinom, które uczestniczyły w naszych spotkaniach. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na zajęcia w kwietniu (4.04 i 18.04).

 

Początkiem roku zaprosiliśmy na rodzinne czytanie 12 miesiączków. Królowała baśń oraz zabawy z czterema porami roku. Najmłodsi wraz z rodziną stworzyli kalendarze z sekretnymi okienkami. Jak sądzicie, co się za nimi kryło? Na następne zabawy i głośne czytanie zapraszamy 7 lutego.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.