Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

14.04. i 28.04.2016r. biblioteka publiczna i biblioteka szkolna zorganizowały konkurs recytatorski „Wiersze moich marzeń”, który pozwolił wyłonić młode talenty recytatorskie.

Kontakt z poezją pozwala rozwijać wrażliwość i kształtuje nawyk czytania oraz jest doskonałą formą popularyzacji literatury od najmłodszych lat.

Wręczenie nagród laureatom całorocznego konkursu czytelniczego „Jak czytamy”.

 

Biblioteka Publiczna włączyła się do wspólnej zabawy ze Szkołą Podstawową w Łące organizując „Noc w szkole”.

Dyskoteka, gry stolikowe, karaoke, tenis stołowy, gra „Poszukiwacze skarbów” w której wiele haseł nawiązywało do lektur i innych tytułów książek to część atrakcji przygotowanych dla uczniów klas VI.

„Bezpieczne wakacje”- spotkanie z przedszkolakami.

Rozmowa z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu na drodze, nad wodą, w górach, przy pracach w gospodarstwie. Dzieci otrzymały kolorowanki.

Jak co roku Biblioteka zorganizowała Tydzień Bibliotek pod hasłem „Wybieram Bibliotekę” aby promować czytelnictwo, podkreślić rolę czytania i bibliotek w poprawie jakości życia. Celem wydarzenia jest pokazanie, że biblioteka to ważny ośrodek informacji, a także miejsce do zabawy i rozrywki. W ramach obchodów święta Bibliotek został zorganizowany konkurs wiedzy o bibliotece, konkurs na najciekawszą budowle z książek, układanie książek na półce i zabawa z alfabetem oraz zabawa ruchowa z tunelem wspólne czytanie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.