Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

7 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu dlatego tez na pierwszych lutowych zajęciach wykonaliśmy kolorowe komputery. Rozmawialiśmy o tym co można robić za pomocą internetu i jakie mogą być niebezpieczeństwa podczas serfowania po sieci.

Ferie to czas odpoczynku i dobrej zabawy, dlatego tez bibliotekę odwiedzili najmłodsi mieszkańcy Domu dla Bezdomnej Matki z Dzieckiem w Wiśle Małej wraz ze swoimi opiekunami.

Na początku dzieci dowiedziały się co to właściwie jest biblioteka i co tu fajnego można robić. Zobaczyły jak dużo kolorowych i ciekawych książek się tu znajduje, i że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tradycyjnych książek dzieci miały okazję zobaczyć książkę w postaci teatrzyku kamishibai i dzięki niemu poznać niezwykłe przygody Walentynki, dziewczynki o ogromnym sercu, która wszystkich chciała zabrać na swój rower, nie wyłączając ryby i niedźwiedzia. Po opowiadaniu był czas na zabawę teatrzykiem i pacynkami. Ale to nie koniec niespodzianek... były kolorowanki, zabawa stemplami i klockami.

 

 

Listopadowych zajęć plastycznych ciąg dalszy. Tym razem wykonaliśmy wspaniałe sowy.

Przed nami grudniowe zajęcia, na które uczestnicy już nie mogą się doczekać.

Będziemy tworzyć ozdoby świąteczne.

Jak można było się spodziewać przed samymi świętami, trzeba zrobić coś świątecznego, dlatego też wykonaliśmy choinki. 
Tym razem prace nie zostały w bibliotece, ale zostały zabrane przez ich twórców. Może i pod nimi znajdzie się jakiś prezent w wigilijny wieczór ;)

Pierwsze listopadowe zajęcia za nami. Jest nas już coraz więcej z czego bardzo się cieszę. ;)

Podczas poniedziałkowego spotkania wykonaliśmy dinozaury. Teraz w naszej bibliotece jest prawdziwy park dinozaurów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.