Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

Uprzejmie informujemy, że Filia Wisła Mała (ul. Pawia 42) będzie nieczynna w dniach: 31.08. - 7.09.2018 r.

Za utrudnienia przepraszamy.

14 czerwca klasa II zmagała się z bajkowym quizem. Pojawiły się łatwiejsze oraz trudniejsze pytania, które w zdecydowanej większości były prawidłowo rozwiązane. W niektórych momentach emocje sięgały zenitu  Na koniec zajęć uczniowie przeglądali książki, które znajdują się w bibliotece. Mam nadzieję, że Ci którzy jeszcze nie są naszymi czytelnikami wkrótce nimi zostaną.

5 marca wykonaliśmy kolorowe zwierzęta z tekturowych talerzyków a 12 marca powstały barwne wielkanocne pisanki.

 

Trwa XVII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, w tym roku pod hasłem „Czytanie łączy” i właśnie z okazji tego szczególnego tygodnia bibliotekę odwiedziły przedszkolaki i pierwszaki. Niektórzy są już stałymi czytelnikami inni w bibliotece pojawili się po raz pierwszy. Specjalnie dla nich zostały przygotowane wyjątkowe książki, które rozbudziły ich wyobraźnię i chęć zabrania książek do domu. Dzieci oprócz poznania biblioteki oraz zbiorów jakie im oferuje wykazały się wiedzą na temat bohaterów literackich. Podczas zajęć było mnóstwo zagadek słownych i obrazkowych, łatwych i trudnych z którymi wspaniale sobie poradzili.

Podczas ferii biblioteka zorganizowała dla swoich najmłodszych czytelników zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały kolorowe pawie z papierowych talerzyków, podkładki pod kubki z koralików pyssla, karmniki oraz ozdobiły styropianowe serca cekinami. Można było również zagrać w gry planszowe.

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.