Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

W ostatni dzień stycznia miałam okazję spotkać się z podopiecznymi Dziennego Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego. Wspólnie przeżywaliśmy lekturę tekstu Doroty Gellner "Dzieci w ogrodzie". Uczestnicy dzięki przyniesionym prawdziwym i sztucznym kwiatom mogli dosłownie przenieść się do bajecznego ogrodu, mimo, że za oknem zima. Dzięki pomocy i zaangażowaniu opiekunów mogliśmy usłyszeć burzę, poczuć na twarzy wiosenny deszczyk a także oddać się harcom w trawie a nawet razem z duszkami i wróżkami schować się w zielonych kryjówkach. W spotkaniu wzięło udział 10 osób. 

Dziękuję za zaproszenie i do rychłego zobaczenia 

Zdjęcia ze spotkania udostępnione są dzięki uprzejmości POLSKIEGO STOWARZYSZENIA NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W PSZCZYNIE Z SIEDZIBĄ W PIASKU

 

Przypominam o zmianie organizacji ruchu w okolicach szkoły i biblioteki.

 

Użytkowniku, niech Cię nie zwiedzie wolne miejsce do parkowania,
gdyż wzdłuż Kaniówki obowiązuje znak B-36 "zakaz zatrzymywania"


zdj.: E. Pala

Informacja

W dniach 24-30 stycznia
Filia w Piasku będzie nieczynna.

                         Przepraszam za utrudnienia
                               Ewa Pala

Dziś przypada 137 rocznica urodzin A. A. Milne'a. Z tej okazji grupa Żółwików - 16 osób wraz z 3 opiekunami odwiedziło Bibliotekę. Poznaliśmy historię powstania przygód Kubusia Puchatka oraz pierwowzory postaci. Następnie dzieci miały za zadanie odkodować obrazek i pokolorować go aby zobaczyć, który z nich przedstawia właściwą kolorystykę Prosiaczka i Kubusia. Mieliśmy także możliwość obejrzenia wspólnie książek autorstwa A. A. Milne z naszej biblioteki. Pani bibliotekarka przygotowała niewielką niespodziankę dla każdego miłośnika przygód przyjaciół że Stumilowego Lasu.

P. S.
Jeszcze kilka tych niespodzianek zostało 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.