Katalog online

Katalog online

Skorzystaj z naszego katalogu online nie wychodząc z domu  

More...
Wykład otwarty

Wykład otwarty

11 czerwca 2019r.: Dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki: "Książęta Hohenlohe - między Polską a Niemcami"

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.
A- A A+

 

Filie nr 3 i nr 6 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie

zapraszają dzieci do udziału w zajęciach. 

Poniedziałek 14:00 – 16:00 , Środa 9:00 - 11:00


Dla najmłodszych przewidziano między innymi gry i zabawy edukacyjne, gry planszowe, zajęcia plastyczne (barwny świat pasteli), kartka walentynkowa.

Zapraszamy Biblioteka Filia nr 6 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5

Tel.: (32)210 00 04, (32)210 11 67.

 

W dniach 18-19.12.2017 w bibliotece odbyły się spotkania dla dzieci z Przedszkola Publicznego nr 21 i dla klas I Szkoły Podstawowej nr 5 „Czytaj z misiem”. Uczennice klasy II Publicznego Gimnazjum nr 2 czytały dzieciom fragmenty książek: „Przygody Kubusia Puchatka”, „Przygody i wędrówki Misia Uszatka”, „Dziadek i niedźwiadek”, „Złotowłosa i trzy niedźwiadki” oraz wiersz S. Karaszewskiego „Niedźwiadki-Niejadki”. Mali goście wykazali się znakomitą wiedzą o swoich bajkowych przyjaciołach i zwyczajach niedźwiedzich. Duża kolejka chętnych ustawiała się do uzupełniania portretu misia. Dopiero gdy dzieci domalowały brakujące elementy było widać, że to prawdziwy pluszowy miś – taki mały a taki wielki przyjaciel każdego dziecka.

W  dniu 19.12. 2017 r. uczniowie klasy III Publicznego Gimnazjum nr 2 wystąpili przed klasą IV Szkoły Podstawowej nr 5 i swoimi rówieśnikami z przedstawieniem „Cud wigilijny”, którego scenariusz oparto na motywach „Opowieści wigilijnej” K. Dickensa.

W dniu 13.12 filie biblioteczne nr 3 i nr 6 odwiedziły grupę maluszków w żłobku miejskim.Dla maluchów wybrano wierszyki o tematyce zimowej i świątecznej. Dzieci przy pomocy pań ustroiły również choinkę w kolorowe ozdoby.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na akceptację plików cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.