15 marca bibliotekę odwiedziły przedszkolaki. Nasi goście z ochotą ruszyły między biblioteczne półki na poszukiwanie kwiatów zostawionych tam przez panią Wiosnę. Dokładnie tę z wierszyka Małgorzaty Strzałkowskiej "Wiosna". Razem z jego bohaterką śledziliśmy zmiany jakie przynosi nowa pora roku. Nasi mali goście mogli się wcielić w postacie z wiersza, co było nie lada wyzwaniem. Bo czy tam łatwo pokazać budzącego się niedźwiedzia? Na koniec tego miłego spotkania w bibliotece "zakwitła" też wiosenna gałązka. Przystrojona dziecięcymi rączkami. Zapraszamy znowu!